Maç Yorumları

Milli takım maçlarından sonra bu hafta ile beraber Avrupa’da lig heyecanı tekrar start alıyor. Haftaların ilerlemesi ile birçok ligde şampiyon adayları ve küme düşecek takımlardan bazıları belirlenmeye başladı. Oldukça hareketli bir sezon oluyor tüm büyük liglerde. Maçların temposu içerisinde bir taraftan da önümüzdeki sezon takımların yapacakları transferler ile ilgili ayrıntılar ve haberler ortaya atılıyor. Real Madrid’in Juventus’un oyuncusuna astronomik bir ücret ile teklifte bulunacağı ihtimaller arasında. Beklediğini alamayan Türkiye ve Avrupa liglerinde ki kulüplerin bazılarının başka teknik direktörler ile yollarına devam edecekleri de biliniyor. Türk Kulüpleri arasında bu sene Fenerbahçe beklenin çok ötesinde bir görüntü çiziyor. Sezon sonunda kulübün yeni bir teknik adamla yola devam etmesi yüksek ihtimal.

Hafta Başı Mücadeleleri

Cuma günü ile beraber Avrupa liglerinde ilk maçlar başlarken Cuma fikstürü çok yoğun değil. mac yorumları arasına dikkat çeken La ligada tek bir mücadele ile start alacak Espanyol, Real Betis karşılaşması iki orta sıra takımının maçı olacak. Bol gollü olacak maçta iki tarafında birbirine üstünlük sağlaması olası görünmüyor.

Almanya’da Tek Maç

Almanya Bundes Liga’da mac yorumları için kısır bir gün. Birbirini takip eden iki takım Hoffenheim ve Hertha Berlin bu iki takımda üst sıralardan uzaklaşmadan Avrupa kupalarında yer almak istiyor. Bundes Liga’nın kalıcı takımlarında Hertha rakibinin altında olsa da ev sahibi üstünlüğü ile bu zorlu mücadeleden galibiyet ile ayrılacağı kesin gibi. İki takım arasında çok gollü bir maç yerine kısır bir maç olması yüksek ihtimal.

 

Etiketler:,, Okunma 31 Mar 2017

Yazar Hakkında

Anonimysr brk {ysr brk}ody@outlook.com.tr

Benzer Yazılar

13. Maç izleme

26 Nis 2017

Futbol Gündem

21 Nis 2017

14.Gece Maçları

17 Nis 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!