Maç Gündemi

Ülke ve dünya genelinde maç gündemi içerisinde farklı programlar yer alacağı tespit edilmiştir. Bu kapsamda 29 Mart 2016 tarihinde saat 15:00 da Futbol karşılaşmaları içerisinde Batman Petrolspor deplasmanda Yeşil Bursa ile karşılaşacak. Maç canlı olarak yalnızca Bursaspor TV kanalı üzerinden yayınlanacağı açıklandı. Futbol sporu alanında yapılacak bu maç sonucu ise merakla bekleniyor. Futbol karşılaşmalarının yanı sıra diğer spor dallarında yapılacak olan karşılaşmalar da yakından takip edildiği tespit edildi.

Voleybol Sporunda Karşılaşmalar

Spor branşları içerisinde Voleybol için maç gündemi saat 16:00 da Çanakkale Belediye ile Eczacıbaşı arasında oynanacak karşılaşma ile devam edecek. Maç canlı olarak saat 16:00 dan itibaren NTV spor üzerinden yayınlanacağı açıklandı. Günün bir diğer karşılaşması ise saat 17:00 Novyi Urengoy ile Galatasaray karşılaşacak. Maç canlı olarak TRT Türk ekranlarından spor severlerin izlemesine sunulacağı tespit edildi. Bir diğer karşılaşmada ise saat 19:00 da Fenerbahçe voleybol takımı Halkbank’a konuk olacak. Bu karşılaşma ise sporseverler tarafından NTV spor ekranlarından canlı olarak rahatlıkla izlenebilir.

Basketbol Sporunda Karşılaşmalar

Spor dallarından birisi olan Basketbolda ise saat 21:00 da S Sport ekranlarından Ludwigsburg ile Banvit takımları arasında karşılaşma neticelenecek. Bunun ardından saat 21:30 da ise A Spor ekranlarından Umana Venezia il Pınar Karşıyaka takımı karşılaşacağı açıklandı. Bu açıklamalar ile spor severler A Spor ekranlarından bu maçı canlı olarak takip edebilir.

 

 

 

Yazar Hakkında

Anonimysr brk {ysr brk}ody@outlook.com.tr

Benzer Yazılar

13. Maç izleme

26 Nis 2017

Futbol Gündem

21 Nis 2017

14.Gece Maçları

17 Nis 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!