Günün Maçları

31 Mart Cuma günü; İspanya Premier Ligi, Almanya Bundesliga Ligi, İskoçya Premiership ligi ve Fransa Ligue 1 ‘de, günün maçları olarak oynanacak maçlarla hafta sonu iddia programı açılıyor. Bazı maçlarda özellikle düşme potasında mücadele eden takımların bu durumları dikkatle değerlendirilmelidir.

Espanyol – Real Betis

İspanya Premier Ligi’nin açılış maçında Espanyol, sahasında Real Betis’i konuk ediyor. Espanyol bu sezon kendi sahasında iyi mücadele eden bir ekip olarak dikkat çekiyor. Takımların birbirleri ile mücadele ettikleri maçlarda birbirlerine ağırlıklı bir üstünlükleri bulunmuyor. Ancak bu seneki performanslar doğrultusunda Espanyol’un maçı kazanması bekleniyor.

Hertha Berlin – Hoffenheim

İki denk takımın mücadelesinde oranlar da takımlar gibi birbirine denk olarak belirlenmiş olarak göze çarpıyor. Hertha Berlin bu sene kendi sahasındaki hiçbir maçı kaybetmedi. Hoffenheim takımının ise deplasman karnesinin iyi durumda olduğu görülüyor.

Guingamp-Nancy

Guingamp sahasında ligin bekleneni veremeyen ekibi Nancy’i ağırlıyor. Sahasında oynadığı futbol ile futbol otoritelerinin ve seyircisinin desteğini alan ekibin maçı kazanması bekleniyor. Ancak potansiyeli olan Nancy takımının da yükselişe geçebilmek ve düşme hattından kurtulabilmek adına bu maçı kazanması gerekiyor.

Dundee FC – Aberdeen

Günün maçları arasında en çok tercih edilebilecek maç olma özelliği taşıyan bu maçta, lig ikincisi Aberdeen ile lig sekizincisi Dundee FC karşı karşıya geliyor. Kendi evinde sadece bir galibiyeti bulunan Dundee FC’nin maçı kazanma şansı düşük olarak değerlendiriliyor.

 

 

Etiketler:, Okunma 01 Nis 2017

Yazar Hakkında

Anonimysr brk {ysr brk}ody@outlook.com.tr

Benzer Yazılar

13. Maç izleme

26 Nis 2017

Futbol Gündem

21 Nis 2017

14.Gece Maçları

17 Nis 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!