1. Cumartesi maçları

Sezon sonuna yaklaşıldıkça tüm liglerde oynanan maçlar daha önemli olarak değer kazanıyor. Cumartesi maçları kapsamında; tüm liglerde takımlarının kaderlerini etkileyebilecek maçlar bahis severlerin tercihleri doğrultusunda kuponlarda kendilerine yer bulabiliyor.

Karabükspor-Fenerbahçe

Galatasay ile lig 3.lüğü için çekişen Fenerbahçe zorlu Karabükspor deplasmanına çıkıyor. Cumartesi maçları arasında iki takım içinde önemli olarak değerlendirilen maçta; Fenerbahçe kaybetmesi halinde ezeli rakibiyle arasındaki puan farkının 5’e yükselmesine neden olabilir. Karabükspor, Fenerbahçe’yi kendi sahasında mağlup ederse bu sezon kendi evinde 3 büyüklere karşı oynadığı tüm maçları kazanmış olma başarısı gösterebilir. Zor maç, her türlü sonuca açık bir maç olarak değerlendirilebilir.

Burnley-Tottenham

İngiltere Premier Lig’te, lider Chelsea’nin en yakın takipçisi olan Tottenham’ın, zirve mücadelesine ortak olabilmek için maçı kazanması gerekiyor. Puan kaybetmesi halinde liderlik mücadelesinden kopabilecek Tottenham; ligteki yerini Liverpool ya da Mancester City’ye kaptırabilir. Puan farklarının yakınlığı nedeniyle Tottenham bu maçta puan kaybederse Şampiyonlar Ligi şansını da ayrıca zora sokabilir. Ligin ortalarında yer alan Burnley ise kendi evinde kazanmak için sahaya çıkacaktır.

Malaga-Atletico Madrid

Şampiyonlar Ligi’ne katılabilmek için 3.sıraya yükselmek isteyen Atletico Madrid, Malaga ile kozlarını paylaşıyor. Vicento Calderon’da oynanan ve 2 kırmızı kartın çıktığı ilk maçta Madrid ekibi Malaga’yı yenmişti. Malaga bu maça, o maçın intikamını almak için çıkabilir. Bu sezon kendi evinde yaptığı maçlarda avantaj elde edemeyen Malaga’nın maçı kazanması sürpriz olarak değerlendiriliyor.

 

 

Yazar Hakkında

Anonimysr brk {ysr brk}ody@outlook.com.tr

Benzer Yazılar

13. Maç izleme

26 Nis 2017

Futbol Gündem

21 Nis 2017

14.Gece Maçları

17 Nis 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!